MBA Personální řízení

Studium nabízí 2 roky/4 semestry
Cena bez DPH 295 000 Kč
Cena s 21% DPH 356 950 Kč
Poznámka k ceně konečná cena za celé studium
Lokalita studia Táborská 619/46, 140 00, Praha 4
Kontakt Lenka Petrovová
e-mail: info@ligschool.com

Cílem vzdělávacího programu MBA se zaměřením na Lidské zdroje a personalistiku je rozšířit odborné znalosti účastníků v oblasti řízení lidských zdrojů. Kromě všeobecných manažerských předmětů jsou hlavní součástí vzdělávání specializované předměty, např. Plánování a rozvoj lidských zdrojů, Získávání a výběr nových zaměstnanců, Firemní kultura atd.

Absolvováním MBA programu se zaměřením na personální řízení, absolvent získává předpoklady pro výkon funkcí na pozici HR manažera, vedoucího pracovníka personálního oddělení atd.

Účastník si sám určuje dle svých individuálních potřeb čas svého vzdělávání (tzv. distanční forma vzdělávání). Právě tento moderní typ vzdělávání a flexibilní přístup jsou ideálním řešením pro ty, kteří se potýkají s problémem slučitelnosti vzdělávání a zaměstnání. SÚčastníci a jejich tutoři mezi sebou komunikují především pomocí elektronických kanálů v případě potřeby osobně. Výhodou vzdělávání na London International Graduate School jsou také praktické tréninky zaměřené na manažerské a komunikační dovednosti, které jsou ihned využitelné v pracovním životě.

Účastník si sám určuje dle svých individuálních potřeb čas svého vzdělávání (tzv. distanční forma vzdělávání). Právě tento moderní typ vzdělávání a flexibilní přístup jsou ideálním řešením pro ty, kteří se potýkají s problémem slučitelnosti vzdělávání a zaměstnání. Účastníci a jejich tutoři mezi sebou komunikují především pomocí elektronických kanálů, v případě potřeby osobně. Při zahájení každého předmětu účastník obdrží materiály ke vzdělávání a zpracovává seminární práci na domluvené téma. Předmět je zakončen zápočtem nebo zkouškou. Vzdělávání pak končí závěrečnou prací, její obhajobou a zkouškou. London International Graduate School garantuje maximálně individuální a profesionální přístup tutorů.

Velkou výhodou vzdělávání na London International Graduate School jsou také praktické manažerské tréninky zaměřené na manažerské, prezentační a komunikační dovednosti, tzn. dovednosti, které můžete ihned využít ve svém pracovním životě. Tyto tréninky jsou připraveny ve spolupráci s držitelem licence pro oblast manažerských, prodejních a dalších tréninků mezinárodní manažerské školy GUSTAV KÄSER TRAINING INTERNATIONAL, která již více než 40 let působí po celém světě.

Www stránka http://www.ligschool.com/executive-mba/exe-mba-info
Studium je ukončeno Závěrečná zkouška, případová studie, absolventské téma.
Podmínky přijetí Motivace ke studiu - pohovor
Další informace o studiu Všechny materiály, tutoriály, písemné práce a zkoušky jsou v českém jazyce, neboť zastáváme názor, že programy BBA, MBA a LLM jsou programy manažerské a ne jazykové a mají přinést svým absolventům nové poznatky, zkušenosti, dovednosti a návyky využitelné v manažerské praxi. Přihlásit se můžete od 1.10.2010 nebo kdykoliv v průběhu roku s využitím individuálního studijního plánu. Neváhejte nás prosím kontaktovat!
Uplatnění absolventů Tento manažerský program je striktně orientován na okamžitý přínos pro praktický profesní život a je zcela přizpůsoben současným podmínkám, kdy manažeři mají vzhledem ke svému pracovnímu vytížení velmi málo času se věnovat jakémukoli vzdělávání v předem určených termínech. Absolventi tohoto specializovaného MBA programu naleznou uplatnění především v oblasti projektového a dále pak dotačního managementu.

Organizátor studia London International Graduate School
Certifikát ISO
Člen AIVD SR
Adresa sídla školy Táborská 619/46, 14000, Praha 4
Kontakt na společnost tel: 800 888 797
e-mail: info@ligschool.com
web: www.ligschool.com

London International Graduate School je moderní vzdělávací instituce, která vznikla v roce 2006 po téměř dvouleté přípravné fázi jako součást vzdělávácí, personální a poradenské společnosti McArthur & McWide. Naším cílem je přinášet kvalitní profesní vzdělávací programy. Nabízíme distanční praktické manažerské programy BBA, MBA, MSc a LLM v českém nebo anglickém jazyce ve více než 20 specializacích.

Veřejná správa a regionální rozvoj

1. MBA Projektový management
London International Graduate School
externí, MBA
2. Hospodářská politika a správa
Provozně ekonomická fakulta Mendelovy univerzity v Brně
3. Management a ekonomika ve veřejné správě a regionálním rozvoji
Fakulta managementu a ekonomiky, Univerzita Tomáše Bati ve…
Zlín
4. vzdělávací program MPA (Master of Public Administration)
Ústav práva a právní vědy®, o.p.s.
dálkové, bakalářské, magisterské, MBA, doktorandské, kvalifikační
Praha - Holešovice
5. Studium MBA na VP institutu