MBA Management, organizace a řízení

Studium nabízí Business Institut, s.r.o.

Studium nabízí 1,5 roku (3 semestry)
Cena (neplátce DPH) 98 000 Kč
Lokalita studia Kodaňská 558/25, 101 00, Praha 10, Vršovice
Kontakt Ing. Karolína Chmelařová
tel: + 420 234 221 342
mobil: + 420 775 757 140
Fax: + 420 234 221 342
e-mail: info@businessinstitut.cz

Profesně vzdělávací program Management, organizace a řízení je zaměřený na jednotlivé disciplíny managementu, zásadní formulace strategie podniku, dále stanovení správných cílů a vhodných strategií.

Tento program je speciálně navržen pro vedoucí pracovníky a členy středního managementu, kteří aspirují na pozice v top managementu. Studium ale může být užitečné všem, kdo chtějí získat manažerské znalosti a praktické dovednosti využitelné k řízení organizace.

Účelem tohoto programu je seznámit studenty s důležitými metodami, postupy a zásadami managementu v organizaci. Student tak například získá znalosti týkající se strategického managementu a určování primárních cílů organizace, bude schopen analyzovat a optimalizovat procesy v ní probíhající či vytvářet její reprezentativní identitu a image.

Studium managementu, organizace a řízení je rozloženo do tří semestrů, z nichž každý je dále rozdělen na čtyři moduly. Posledním modulem v závěrečném semestru studia je vypracování disertační práce, jejíž obhajobou a složením závěrečné zkoušky studium končí. Student během studia neskládá dílčí zkoušky, prostředkem kontroly jsou tak postupové práce, které student odevzdává po absolvování každého modulu.

Po přijetí ke studiu získá každý student přístupové údaje do studentské sekce. Jedná se o studijní prostředí, kde se postupně zobrazují jednotlivé moduly programu. Zde tak student nalezne veškeré potřebné informace o průběhu studia či o tematických setkáních s lektory, studijní materiály a termíny pro odevzdání postupových prací. Studentská sekce dále slouží studentům také jako prostředí pro komunikaci s lektory a studijním oddělením. Studenti mají k dispozici i knihovnu Business Institutu, kde naleznou veškerou povinnou literaturu ke studiu.

Www stránka www.businessinstitut.cz/programy-mba/mba-management-organizace-a-rizeni

Organizátor studia Business Institut, s.r.o.
Člen AIVD SR
Adresa sídla školy Trnkovo náměstí 1112/1, 152 00, Praha 5
Kontakt na společnost tel: + 420 234 221 342
Fax: + 420 234 221 342
e-mail: info@businessinstitut.cz
web: http://businessinstitut.cz

Management

1. MBA Management a leadership
Cambridge Business School s.r.o.
dálkové, MBA
2. Trendy v řízení lidí – současnost a budoucnost HR
Katedra andragogiky a personálního řízení, FF UK v Praze
externí, kvalifikační
3. CŽV - Andragogika a personální řízení
Katedra andragogiky a personálního řízení, FF UK v Praze
dálkové, kvalifikační
4. Ekonomika a management - Management v podnikání
Vysoká škola Karla Engliše a. s.
5. Management a marketing zahraničního obchodu
Evropský polytechnický institut, s.r.o.
dálkové, bakalářské
Kunovice