MBA Management soft skills

Studium nabízí Business Institut, s.r.o.

Studium nabízí 1,5 roku (3 semestry)
Cena (neplátce DPH) 98 000 Kč
Lokalita studia Kodaňská 558/25, 101 00, Praha 10, Vršovice
Kontakt Ing. Karolína Chmelařová
tel: + 420 234 221 342
mobil: + 420 775 757 140
Fax: + 420 234 221 342
e-mail: info@businessinstitut.cz

Profesně vzdělávací program Management soft skills se zabývá především vedením lidí, týmovou spoluprácí, strategií efektivního řešení konfliktů a osobním rozvojem.

Tento program je navržen pro členy středního a vyššího managementu a všechny vedoucí pracovníky, kteří při své práci využijí znalosti efektivní komunikace se zaměstnanci i klienty.

Hlavním cílem tohoto programu je rozvíjení komunikačních dovedností nezbytných pro úspěšného manažera. Studenti programu se detailně seznámí s problematikou manažerských stylů, časových, komunikačních a osobnostních úkolů, týmové spolupráce, osobnostního rozvoje a vnitřních motivů. Jejich úkolem bude dále například zvládnutí verbální a neverbální pozitivní komunikace a techniky vedení pohovorů s podřízenými a obchodními partnery. Součástí studia jsou mimo jiné i moduly zabývající se manažerskou autoritou nebo life managementem.

Studium je rozloženo do tří semestrů, z nichž každý je dále rozdělen na čtyři moduly. Posledním modulem v závěrečném semestru studia je vypracování disertační práce, jejíž obhajobou a složením závěrečné zkoušky studium končí. Student během studia neskládá dílčí zkoušky, prostředkem kontroly jsou tak postupové práce, které student odevzdává po absolvování každého modulu.

Po přijetí ke studiu získá každý student přístupové údaje do studentské sekce. Jedná se o studijní prostředí, kde se postupně zobrazují jednotlivé moduly programu. Zde tak student nalezne veškeré potřebné informace o průběhu studia či o tematických setkáních s lektory, studijní materiály a termíny pro odevzdání postupových prací. Studentská sekce dále slouží studentům také jako prostředí pro komunikaci s lektory a studijním oddělením. Studenti mají k dispozici i knihovnu Business Institutu, kde naleznou veškerou povinnou literaturu ke studiu.

Www stránka www.businessinstitut.cz/programy-mba/mba-management-soft-skills

Organizátor studia Business Institut, s.r.o.
Člen AIVD SR
Adresa sídla školy Trnkovo náměstí 1112/1, 152 00, Praha 5