MBA Projektové řízení a plánování

Studium nabízí Business Institut, s.r.o.

Studium nabízí 1,5 roku (3 semestry)
Cena (neplátce DPH) 98 000 Kč
Lokalita studia Kodaňská 558/25, 101 00, Praha 10, Vršovice
Kontakt Ing. Karolína Chmelařová
tel: + 420 234 221 342
mobil: + 420 775 757 140
Fax: + 420 234 221 342
e-mail: info@businessinstitut.cz

Profesně vzdělávací program Projektové řízení a plánování detailně seznamuje účastníky s terminologií, principy a metodami projektového řízení.

Tento program je určen všem vedoucím pracovníkům a manažerům, kteří chtějí efektivně využívat metody projektového marketingu ke zdokonalení organizace svých projektů.

Hlavním cílem tohoto programu je seznámit studenty s podstatou a standardy projektového řízení, aby získali profesionální kompetence profesionálního projektového manažera. Jejich úkolem je naučit se využívat projektového managementu jako systémového nástroje řízení a dosáhnout jeho cíle, tedy naplánování a realizace úspěšného projektu včetně předvídání rizik.

Studium je rozloženo do tří semestrů, z nichž každý je dále rozdělen na čtyři moduly. Posledním modulem v závěrečném semestru studia je vypracování disertační práce, jejíž obhajobou a složením závěrečné zkoušky studium končí. Student během studia neskládá dílčí zkoušky, prostředkem kontroly jsou tak postupové práce, které student odevzdává po absolvování každého modulu.

Po přijetí ke studiu získá každý student přístupové údaje do studentské sekce. Jedná se o studijní prostředí, kde se postupně zobrazují jednotlivé moduly programu. Zde tak student nalezne veškeré potřebné informace o průběhu studia či o tematických setkáních s lektory, studijní materiály a termíny pro odevzdání postupových prací. Studentská sekce dále slouží studentům také jako prostředí pro komunikaci s lektory a studijním oddělením. Studenti mají k dispozici i knihovnu Business Institutu, kde naleznou veškerou povinnou literaturu ke studiu.

Www stránka www.businessinstitut.cz/programy-mba/mba-projektove-rizeni-a-planovani

Organizátor studia Business Institut, s.r.o.
Člen AIVD SR
Adresa sídla školy Trnkovo náměstí 1112/1, 152 00, Praha 5
Kontakt na společnost tel: + 420 234 221 342
Fax: + 420 234 221 342
e-mail: info@businessinstitut.cz
web: http://businessinstitut.cz

Management

1. MBA Management a leadership
Cambridge Business School s.r.o.
dálkové, MBA
2. Trendy v řízení lidí – současnost a budoucnost HR
Katedra andragogiky a personálního řízení, FF UK v Praze
externí, kvalifikační
3. CŽV - Andragogika a personální řízení
Katedra andragogiky a personálního řízení, FF UK v Praze
dálkové, kvalifikační
4. Ekonomika a management - Management v podnikání
Vysoká škola Karla Engliše a. s.
5. Management a marketing zahraničního obchodu
Evropský polytechnický institut, s.r.o.
dálkové, bakalářské
Kunovice