Mediální tvorba se specializacemi Audiovizuální tvorba nebo Nová média

Studium nabízí Literární akademie - International ART CAMPUS Prague, s. r. o.

Studium nabízí 2 roky
Cena (neplátce DPH) 55 000 Kč
Poznámka k ceně za akademický rok (Sleva 10 % pro absolventy bakalářského stupně na LA)
Lokalita studia Na Pankráci 54, 14000, Praha 4
Kontakt Studijní oddělení
e-mail: studijni@art-campus.cz

Magisterské studium rozvíjí získané dovednosti z bakalářského studia absolvovaného ať už na Literární akademii nebo na příbuzném oboru jiné vysoké školy. Předpokladem přijetí je bakalářský titul. Cílem je doplnit základní přehled o mediálním sektoru dalším odborným kontextem a rozvinout zejména schopnost analýzy mediálních produktů.

Www stránka www.art-campus.cz/la/
Studium je ukončeno státní zkouška
Podmínky přijetí pohovor - motivace ke studiu, základní kulturní přehled uchazeče
Uplatnění absolventů S tímto zázemím je absolvent připraven pro výkon profesí spojených s médii na vyšší než asistentské úrovni – může být vedoucím kreativního týmu, mediálním analytikem, tiskovým mluvčím, televizním, rozhlasovým a divadelním dramaturgem (resp. vedoucím dramaturgem), programovým ředitelem ředitele např. hudebního či filmového festivalu apod. U teoreticky zaměřených posluchačů vytváří absolvování magisterského studia předpoklad pro vysokoškolské studium v návazných doktorských programech.
Ubytování, strava a volný čas Ubytování a stravování je možné na kolejích a menzách ČVUT v Praze.

Organizátor studia Literární akademie - International ART CAMPUS Prague, s. r. o.
Adresa sídla školy Na Pankráci 420/54, 140 00, Praha 4
Kontakt na společnost tel: +420 226 539 741
e-mail: studijni@art-campus.cz
web: http://www.art-campus.cz/la/

Literární akademie je soukromá umělecká vysoká škola s akreditovaným bakalářským a magisterským studiem ve studijních programech Literární tvorba a Mediální tvorba. Naši absolventi se počítají ve stovkách. Mnoho z nich našlo práci v českých médiích, jiní se stali spisovateli, další spolupracují s českými vydavatelstvími a nakladatelstvími, kulturními institucemi či působí v oblasti public relations. Naši absolventi mají na trhu práce jedinečné možnosti uplatnění a dosavadní praxe dokázala, že v konkurenci ostatních jednoznačně obstojí.

Jazyky a literatura

1. Jednoletý pomaturitní kurz cizích jazyků
Obchodní akademie T. G. Masaryka a Jazyková škola s právem…
denní, pomaturitní