Management se zaměřením na psychologii

Studium nabízí NEWTON College, a. s.

Studium nabízí 3 roky (6 semestrů)
Studium je ukončeno titulem NEWTON College, a. s.
Cena bez DPH 52 500 Kč
Cena s 21% DPH 63 525 Kč
Poznámka k ceně školné za akademický rok
Lokalita studia Rašínova 2, 602 00, Brno - centrum
Kontakt Studijní oddělení - Petra Sedláčková
tel: +420 542513410
Fax: +420 542513422
e-mail: studijni@newtoncollege.cz

Náplň oboru

Studijní obor Management se zaměřením na psychologii klade velký důraz na psychologické předměty zasazené do systému ekonomicko-manažerských znalostí. Absolvent od nás odchází jako kvalifikovaný manažer s odpovídajícími ekonomicko-manažerskými kompetencemi a se znalostmi a dovednostmi z oblasti psychologie a komunikace.

Jaké znalosti a dovednosti získáte?

• ekonomické vzdělání odpovídající bakalářskému studiu
  • znalost globálních trendů v podnikání, řízení firem a

institucí

• psychologické aspekty manažerské profese
  • schopnosti motivace týmu a seberozvoje
  • schopnosti vedení a rozvoje týmu i jednotlivců
  • komunikační a prezentační schopnosti
  • schopnost získávat, třídit a využívat informace pro

dosahování cílů

NEWTON College je tak trochu jiná vysoká škola, která se Vám bude dobře studovat, protože Vás bude bavit. Je známá svým unikátním stylem studia kombinujícím vysokoškolskou teoretickou výuku, praktické semináře, manažerský výcvik a práci v reálném firemním prostředí. Větší část výuky na NEWTON College je založena na komunikaci, názornosti a prožitku. Tento styl si jistě zamilujete, stejně jako stovky předešlých studentů.

Své vědomosti a zkušenosti Vám předají převážně špičkoví odborníci z praxe, kteří vědí, o čem mluví a co budete ve svém profesním životě skutečně potřebovat. Lektoři se stanou spíše Vašimi partnery a pomocníky při studiu. Jejich snahou je, abyste si získané znalosti a dovednosti ihned osvojili na konkrétních případech a projektech.

Kvalitní praxe již při studiu a dva světové jazyky Vám zajistí náskok před ostatními

Kromě vysokoškolského titulu získáte i Certifikát o provedených praxích, který se stane nedílnou součástí Vašeho profesního životopisu. Pro získání zajímavého pracovního místa je v dnešní době neméně podstatná znalost jazyků, proto i na ně je kladen velký důraz. Na NEWTON College se budete moci věnovat hned dvěma světovým jazykům po dobu dvou let. Pro pokročilé jsou připraveny kurzy se zaměřením na business.

Www stránka www.newtoncollege.cz/sekce/denni-studium/management-se-zamerenim-na-psychologii
Studium je ukončeno státní zkouška, diplomová práce
Podmínky přijetí Přijímací řízení je bezplatné. Skládá se z přihlášky ke studiu, motivační eseje a přijímacího rozhovoru. Na základě podání přihlášky ke studiu je s uchazečem dohodnut termín přijímacího rozhovoru. Přijímací rozhovor neověřuje znalosti, ale zaměřuje se na motivaci a předpoklady ke studiu zvoleného oboru. Přijímací řízení probíhá v termínech od března do konce září.
Uplatnění absolventů Absolventi oboru Management se zaměřením na psychologii nachází uplatnění především v následujících oblastech: * řízení lidských zdrojů * marketingová komunikace a reklama * public relations * manažerské poradenství a vzdělávání * personalistika * organizace aktivit personálního rozvoje zaměstnanců * poradenské činnosti v oblasti lidských zdrojů
Ubytování, strava a volný čas Pro získání ubytování se stačí ozvat níže uvedené kontaktní osobě, která Vám pomůže vyřešit všechny Vaše požadavky. Jaro Kováč absolvent NC, vedoucí projektu T: +420 608 150 100 E: kovac@e-college.cz
Požadavky na přijetí zahraničních studentů Vzhledem k existenci kulturních dohod mezi Českou a Slovenskou republikou platí pro studenty ze Slovenska stejné podmínky jako pro studenty z ČR.

Organizátor studia NEWTON College, a. s.
Adresa sídla školy Rašínova 2, 602 00, Brno
Kontakt na společnost tel: +420 542513410