2801T007 Technologie organických specialit

Studium nabízí Fakulta chemicko-technologická Univerzita Pardubice

Studium nabízí navazující na bakalářské studium 2 roky
Lokalita studia Fakulta Chemicko-technologická Univerzity Pardubice, nám. Čs. Legií 565, 53210, Pardubice
Kontakt Dana Petráňová 466 037 302

Studenti získají moderní ucelené vzdělání skloubením chemického a technického vzdělání, doplněného o adekvátní úroveň počítačové gramotnosti, jazykové přípravy, ekonomicko-manažerského vzdělání a rozvoje komunikačních dovedností, vedení lidí a psychologie pro manažery. Tím získají kvalifikační předpoklady pro výkon funkce vysokoškolsky vzdělaných pracovníků, organických technologů, určených jako tzv. střední personál pro práci v chemických podnicích na úrovni provozních technologů, řadových výzkumných pracovníků ve vědecko-výzkumných a vývojových jednotkách, technologicky vzdělaných odborníků ve státních a soukromých organizacích kontrolního a poradenského charakteru a to nejen na domácím, ale i zahraničním trhu práce. Univerzálnost studijního oboru umožňuje rychlou přizpůsobivost na měnící se potřeby a požadavky technologické praxe a snadnou případnou rekvalifikaci, uplatnění nejen ve velkých, ale i v malých a středních podnicích, kde jsou vyžadovány všestranné chemicko-technologické a technické, jakož ekonomicko-manažerské znalosti a dovednosti.

Podmínky přijetí Předpokladem přijetí je úspěšné absolvování bakalářského studijního programu, při přijímacím řízení budou požadovány základní znalosti z matematiky, fyziky, obecné a anorganické chemie, organické chemie, analytické chemie včetně instrumentálních metod analytických, fyzikální chemie a chemického inženýrství v rozsahu odpovídajícímu získaným znalostem v bakalářském studijním programu Chemie a technická chemie

Organizátor studia Fakulta chemicko-technologická Univerzita Pardubice
Adresa sídla školy Studentská 573, 53210, Pardubice