Profesionální certifikát v managementu

Studium nabízí The Open University Business School (Open Management Int.)

Studium nabízí 12 měsíců
Cena bez DPH 85 000 Kč
Cena s 21% DPH 102 850 Kč
Lokalita studia Vodičkova 26, Praha
Kontakt Jakub Vlk, MBA
mobil: +420 725 858 333
e-mail: office.cz@openmanagement.eu

Cílem programu je získat schopnost:

• správně vyhodnotit informace, které manažer dostává nebo může dostávat z různých útvarů vlastní organizace a jiných zdrojů.
  • rozumět problémům, které se v dané oblasti řeší a chápat jejich souvislosti a dopady;
  • zvládnout nástroje a techniky, které se k řízení v dané oblasti využívají.

Distanční studium. Student obdrží kompletní sadu učebnice a interaktivních výukových materiálů a studuje pod vedením lektora (tutora), se kterým komunikuje převážně elektronickými kanály. Vedle toho probíhají řízené internetové diskuze se spolužáky a pravidelná nepovinná osobní setkání. Tutor je odpovědný za růst výkonnosti studenta a poskytuje mu detailní zpětnou vazbu. Během jednoročního studia student vypracuje pět písemných prací. Součástí kurzu je také třídenní rezidenční škola.

Www stránka www.openmanagement.cz
Studium je ukončeno Zkouška a udělení mezinárodně platného titulu Cert Mgnt.
Podmínky přijetí Bez přijímacích zkoušek. Podmínkou přijetí je relevantní praxe.
Uplatnění absolventů Kurz je ideálním rozšířením obzorů pro manažery s úzce specializovanou dosavadní praxí i pro manažery bez teoretického manažerského vzdělání. Kurz je zaměřen na dosažení vysoké úrovně znalostí různých aspektů organizace. Absolvent kurzu získá solidní vědomosti o řízení čtyř základních oblasti: marketingu, financí, řízení lidských zdrojů a vedení firmy.

Organizátor studia The Open University Business School (Open Management Int.)
Adresa sídla školy Vodičkova 26, 110 00, Praha 1
Kontakt na společnost tel: 222 221 970
e-mail: office.cz@openmanagement.eu
web: http://www.open.ac.uk/business-school/about/international-partners/omi

The Open University Business School je s 30 tisíci studenty největší manažerskou školou v Evropě a největším světovým poskytovatelem MBA. Patří mezi to méně než jedno procento světových manažerských škol, kterým se podařilo získat všechny tři klíčové certifikace – americkou AACSB (Association to Advance Collegiate Schools of Business), evropskou EQUIS udělenou European Foundation for Management Development a AMBA (Association of MBAs). Od založení v roce 1983 studovalo na OUBS téměř půl milionu lidí, včetně některých vrcholových manažerů působících v České republice.

Jedná se o součást The Open University, která byla od svého založení průkopníkem v oblasti distančního vzdělávání a dnes představuje v této oblasti celosvětově respektovaný standard. Během více než tří desetiletí práce na tomto poli vyvinula přístup a studijní metodiku, která umožňuje individuální práci s každým studentem a zároveň od studentů nevyžaduje pravidelné dojíždění a poskytuje jim maximum flexibility při organizaci vlastního studia.

Open Management Int. je výhradním poskytovatelem kurzů The Open University Business School (OUBS) v České republice a na Slovensku. Společnost vznikla z iniciativy českých a slovenských lektorů, kteří navazují na dlouholetou zkušenost s poskytováním vysoce kvalitního distančního vzdělávání OUBS v obou zemích.

Management

1. Trendy v řízení lidí – současnost a budoucnost HR
Katedra andragogiky a personálního řízení, FF UK v Praze
externí, kvalifikační
2. MBA Management a leadership
Cambridge Business School s.r.o.
dálkové, MBA
3. CŽV - Andragogika a personální řízení 2019
Katedra andragogiky a personálního řízení, FF UK v Praze
dálkové, kvalifikační
4. MBA Strategický management
Business Institut EDU a.s.
e-learning, MBA
5. MBA Executive Management