Profesionální diplom v managementu

Studium nabízí The Open University Business School (Open Management Int.)

Studium nabízí 12 měsíců
Cena bez DPH 119 000 Kč
Cena s 21% DPH 143 990 Kč
Lokalita studia Vodičkova 26, Praha
Kontakt Jakub Vlk, MBA
mobil: +420 725 858 333
e-mail: office.cz@openmanagement.eu

Kurz je zaměřen na techniky a postupy, které manažerovi umožní

• porozumět a posuzovat celkovou výkonnost organizace;
  • hledat optimální přístupy ke zvýšení výkonnosti organizace;
  • prosadit, naplánovat a uřídit změnu v organizaci.

Distanční vzdělávání. Student obdrží kompletní sadu studijních materiálů (učebnice, audiovizuální pomůcky) a je mu přidělen lektor (tutor), který s ním komunikuje převážně elektronickými kanály a který je odpovědný za jeho výkonností růst. Ten mu poskytuje detailní zpětnou vazbu. Součástí studia jsou řízené debaty se spolužáky a šest písemných prací(případové studie). Vyvrcholením studia je tzv. pracovní projekt, kdy studující aplikuje různé manažerské koncepty na výkonnost konkrétní organizace. Součástí studia jsou pravidelná nepovinná setkání studijní skupiny s lektorem a povinná rezidenční škola.

Www stránka www.openmanagement.cz
Studium je ukončeno Závěrečná práce, zkouška a udělení titulu Dipl Mgmt.
Podmínky přijetí Bez přijímací zkoušky. Podmínkou však je relevantní praxe Profesionální certifikát v managementu, případně vysoká škola (Ing. nebo Mgr.) z ekonomie nebo managementu.
Uplatnění absolventů Kurz je vhodný zejména pro manažery, kteří chtějí přijímat každodenní organizační výzvy a zvyšovat výkonnost týmů, organizačních jednotek nebo procesů v organizacích. Je zároveň podmínkou pro postup do MBA programu.

Organizátor studia The Open University Business School (Open Management Int.)
Adresa sídla školy Vodičkova 26, 110 00, Praha 1
Kontakt na společnost tel: 222 221 970
e-mail: office.cz@openmanagement.eu
web: http://www.open.ac.uk/business-school/about/international-partners/omi

The Open University Business School je s 30 tisíci studenty největší manažerskou školou v Evropě a největším světovým poskytovatelem MBA. Patří mezi to méně než jedno procento světových manažerských škol, kterým se podařilo získat všechny tři klíčové certifikace – americkou AACSB (Association to Advance Collegiate Schools of Business), evropskou EQUIS udělenou European Foundation for Management Development a AMBA (Association of MBAs). Od založení v roce 1983 studovalo na OUBS téměř půl milionu lidí, včetně některých vrcholových manažerů působících v České republice.

Jedná se o součást The Open University, která byla od svého založení průkopníkem v oblasti distančního vzdělávání a dnes představuje v této oblasti celosvětově respektovaný standard. Během více než tří desetiletí práce na tomto poli vyvinula přístup a studijní metodiku, která umožňuje individuální práci s každým studentem a zároveň od studentů nevyžaduje pravidelné dojíždění a poskytuje jim maximum flexibility při organizaci vlastního studia.

Open Management Int. je výhradním poskytovatelem kurzů The Open University Business School (OUBS) v České republice a na Slovensku. Společnost vznikla z iniciativy českých a slovenských lektorů, kteří navazují na dlouholetou zkušenost s poskytováním vysoce kvalitního distančního vzdělávání OUBS v obou zemích.

Management

1. MBA Management a leadership
Cambridge Business School s.r.o.
dálkové, MBA
2. MBA Management, organizace a řízení
Business Institut EDU a.s.
e-learning, MBA
3. MBA Corporate Management