LLM program

Kontakt Lenka Petrovová
mobil: +420 733 129 117
e-mail: info@ligschool.com

Manažerský program LLM (Master of Laws)odpovídá kvalifikačnímu standardu úrovně MBA, ale se zaměřením pouze na právní problematiku. Program je koncipován jak pro účastníky s právnickým vzděláním či právní praxí (LLM pro právníky), tak pro zájemce z řad neprávníků (LLM pro neprávníky). Vzdělávání je určeno pro všechny, kteří si chtějí rozšířit právnický přehled pro svoji obchodní a podnikovou praxi. Vzdělávání se mohou účastnit manažeři, podnikatelé, pracovníci veřejné správy, ale i právníci nebo advokáti, kteří se zabývají podnikovým a obchodním právem. Absolvováním programu LLM účastník získá přehled v právních oblastech týkajících se úvodu do právní problematiky, soukromém právu, ale zejména v obchodním právu, právu cenných papírů a dalších. Účastník si sám určuje dle svých individuálních potřeb čas svého vzdělávání (tzv. distanční forma vzdělávání). Právě tento moderní typ vzdělávání a flexibilní přístup jsou ideálním řešením pro ty, kteří se potýkají s problémem slučitelnosti vzdělávání a zaměstnání. Účastník a jejich tutoři mezi sebou komunikují především pomocí elektronických kanálů v případě potřeby osobně. Výhodou vzdělávání na London Intenational Graduate School jsou také praktické tréninky zaměřené na manažerské a komunikační dovednosti, které jsou ihned využitelné v pracovním životě. Všechny kurzy a tréninky jsou v českém jazyce.

Účastník si sám určuje dle svých individuálních potřeb čas svého vzdělávání (tzv. distanční forma vzdělávání). Právě tento moderní typ vzdělávání a flexibilní přístup jsou ideálním řešením pro ty, kteří se potýkají s problémem slučitelnosti vzdělávání a zaměstnání. Účastníci a jejich tutoři mezi sebou komunikují především pomocí elektronických kanálů, v případě potřeby osobně. Při zahájení každého předmětu účastník obdrží materiály ke studiu a na jeho závěr zpracovává seminární práci. Vzdělávání pak končí závěrečnou prací, její obhajobou a zkouškou. London International Graduate School garantuje maximálně individuální a profesionální přístup našich tutorů.

Velkou výhodou vzdělávání na London International Graduate School jsou také praktické manažerské tréninky zaměřené na manažerské, prezentační a komunikační dovednosti, tzn. dovednosti, které můžete ihned využít ve svém pracovním životě. Tyto tréninky jsou připraveny ve spolupráci s držitelem licence pro oblast manažerských, prodejních a dalších tréninků mezinárodní manažerské školy GUSTAV KÄSER TRAINING INTERNATIONAL, která již více než 40 let působí po celém světě.

Www stránka www.mbainstitut.cz/studium/l_l_m.aspx
Studium je ukončeno Závěrečná zkouška, případová studie, absolventské téma.
Podmínky přijetí Motivace ke studiu - pohovor
Další informace o studiu Všechny materiály, tutoriály, písemné práce a zkoušky jsou v českém jazyce, neboť zastáváme názor, že programy BBA, MBA a LLM jsou programy manažerské a ne jazykové a mají přinést svým absolventům nové poznatky, zkušenosti, dovednosti a návyky využitelné v manažerské praxi. Zahájit vzdělávání můžete nyní k 1.10.2010 nebo kdykoliv v průběhu roku s využitím individuálního studijního plánu. Neváhejte nás prosím kontaktovat!
Uplatnění absolventů Tento manažerský program je striktně orientován na okamžitý přínos pro praktický profesní život a je zcela přizpůsoben současným podmínkám, kdy manažeři mají vzhledem ke svému pracovnímu vytížení velmi málo času se věnovat jakémukoli vzdělávání v předem určených termínech.

Organizátor studia London International Graduate School
Certifikát ISO
Člen AIVD SR
Adresa sídla školy Táborská 619/46, 14000, Praha 4
Kontakt na společnost tel: 800 888 797
e-mail: info@ligschool.com
web: www.ligschool.com

London International Graduate School je moderní vzdělávací instituce, která vznikla v roce 2006 po téměř dvouleté přípravné fázi jako součást vzdělávácí, personální a poradenské společnosti McArthur & McWide. Naším cílem je přinášet kvalitní profesní vzdělávací programy. Nabízíme distanční praktické manažerské programy BBA, MBA, MSc a LLM v českém nebo anglickém jazyce ve více než 20 specializacích.

Ostatní právo

1. Finanční kontrola
Akademie STING, o.p.s.
2. Zdaňování
Akademie STING, o.p.s.
3. Veřejná správa
Vyšší odborná škola Havířov s.r.o.
denní, pomaturitní
Havířov - Podlesí
4. vzdělávací program LL.M. (Master of Laws)
Ústav práva a právní vědy®, o.p.s.
dálkové, bakalářské, magisterské, MBA, doktorandské, kvalifikační
Praha - Holešovice
5. Prevence kriminality
TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní a vyšší odborná škola…