LLM program

Studium nabízí London International Graduate School

Studium nabízí LLM pro právníky/3 semestry, LLM pro neprávníky/4 semestry
Lokalita studia Táborská 619/46, 140 00, Praha 4
Kontakt Lenka Petrovová
tel: +420 800 888 797
mobil: +420 733 129 117
e-mail: info@ligschool.com
(při kontaktování uveďte jako zdroj informací www.studium-skoly.cz)
Zařazení studia do kategorií
Profil absolventa studia

Manažerský program LLM (Master of Laws)odpovídá kvalifikačnímu standardu úrovně MBA, ale se zaměřením pouze na právní problematiku. Program je koncipován jak pro účastníky s právnickým vzděláním či právní praxí (LLM pro právníky), tak pro zájemce z řad neprávníků (LLM pro neprávníky). Vzdělávání je určeno pro všechny, kteří si chtějí rozšířit právnický přehled pro svoji obchodní a podnikovou praxi. Vzdělávání se mohou účastnit manažeři, podnikatelé, pracovníci veřejné správy, ale i právníci nebo advokáti, kteří se zabývají podnikovým a obchodním právem. Absolvováním programu LLM účastník získá přehled v právních oblastech týkajících se úvodu do právní problematiky, soukromém právu, ale zejména v obchodním právu, právu cenných papírů a dalších. Účastník si sám určuje dle svých individuálních potřeb čas svého vzdělávání (tzv. distanční forma vzdělávání). Právě tento moderní typ vzdělávání a flexibilní přístup jsou ideálním řešením pro ty, kteří se potýkají s problémem slučitelnosti vzdělávání a zaměstnání. Účastník a jejich tutoři mezi sebou komunikují především pomocí elektronických kanálů v případě potřeby osobně. Výhodou vzdělávání na London Intenational Graduate School jsou také praktické tréninky zaměřené na manažerské a komunikační dovednosti, které jsou ihned využitelné v pracovním životě. Všechny kurzy a tréninky jsou v českém jazyce.

Organizace studia

Účastník si sám určuje dle svých individuálních potřeb čas svého vzdělávání (tzv. distanční forma vzdělávání). Právě tento moderní typ vzdělávání a flexibilní přístup jsou ideálním řešením pro ty, kteří se potýkají s problémem slučitelnosti vzdělávání a zaměstnání. Účastníci a jejich tutoři mezi sebou komunikují především pomocí elektronických kanálů, v případě potřeby osobně. Při zahájení každého předmětu účastník obdrží materiály ke studiu a na jeho závěr zpracovává seminární práci. Vzdělávání pak končí závěrečnou prací, její obhajobou a zkouškou. London International Graduate School garantuje maximálně individuální a profesionální přístup našich tutorů.

Velkou výhodou vzdělávání na London International Graduate School jsou také praktické manažerské tréninky zaměřené na manažerské, prezentační a komunikační dovednosti, tzn. dovednosti, které můžete ihned využít ve svém pracovním životě. Tyto tréninky jsou připraveny ve spolupráci s držitelem licence pro oblast manažerských, prodejních a dalších tréninků mezinárodní manažerské školy GUSTAV KÄSER TRAINING INTERNATIONAL, která již více než 40 let působí po celém světě.

Www stránka www.mbainstitut.cz/studium/l_l_m.aspx
Studium je ukončeno Závěrečná zkouška, případová studie, absolventské téma.
Podmínky přijetí Motivace ke studiu - pohovor
Další informace o studiu Všechny materiály, tutoriály, písemné práce a zkoušky jsou v českém jazyce, neboť zastáváme názor, že programy BBA, MBA a LLM jsou programy manažerské a ne jazykové a mají přinést svým absolventům nové poznatky, zkušenosti, dovednosti a návyky využitelné v manažerské praxi. Zahájit vzdělávání můžete nyní k 1.10.2010 nebo kdykoliv v průběhu roku s využitím individuálního studijního plánu. Neváhejte nás prosím kontaktovat!
Uplatnění absolventů Tento manažerský program je striktně orientován na okamžitý přínos pro praktický profesní život a je zcela přizpůsoben současným podmínkám, kdy manažeři mají vzhledem ke svému pracovnímu vytížení velmi málo času se věnovat jakémukoli vzdělávání v předem určených termínech.

Detail školy

Organizátor studia London International Graduate School
Certifikát ISO
Člen AIVD SR
Adresa sídla školy Táborská 619/46, 14000, Praha 4
Kontakt na společnost tel: 800 888 797
e-mail: info@ligschool.com
web: www.ligschool.com
(při kontaktování uveďte jako zdroj informací www.studium-skoly.cz)
Popis činnosti

London International Graduate School je moderní vzdělávací instituce, která vznikla v roce 2006 po téměř dvouleté přípravné fázi jako součást vzdělávácí, personální a poradenské společnosti McArthur & McWide. Naším cílem je přinášet kvalitní profesní vzdělávací programy. Nabízíme distanční praktické manažerské programy BBA, MBA, MSc a LLM v českém nebo anglickém jazyce ve více než 20 specializacích.

Zaujalo Vás toto studium?

 
 

Další studia na vysoké škole z podkategorie:

Ostatní právo

121 000 Kč
1. vzdělávací program LL.M. (Master of Laws)
Ústav práva a právní vědy®, o.p.s.
dálkové, bakalářské, magisterské, MBA, doktorandské, kvalifikační
Praha - Holešovice
36 000 Kč
2. Finanční kontrola
Akademie STING, o.p.s.
denní, bakalářské
Brno
181 500 Kč
3. LL.M. - Master of Laws
Právnická fakulta Masarykovy univerzity
dálkové, kvalifikační
Brno
16 000 Kč
4. Veřejná správa
Vyšší odborná škola Havířov s.r.o.
denní, pomaturitní
Havířov - Podlesí
5. Právní administrativa
Škola ekonomiky a cestovního ruchu, s.r.o., soukromá…
denní, čtvrtletní
Žďár nad Sázavou
© 2021 Všechna práva vyhrazena, 0.044s
design: widegrafik.