MBA Projektový management

Kontakt Lenka Petrovová
mobil: +420 733 129 117
e-mail: info@ligschool.com

MBA Projektový management je program zaměřený na získání profesního titulu MBA se specializací na řízení projektů. Tato specializace obsahuje jak standardní předměty jako management, marketing, personální řízení, tak zejména specializované předměty vedoucí k získání profesních předpokladů pro řízení projektů. Specializovanými předměty jsou Dotační management pro fondy EU, Projektové financování, Procesní řízení, atd. Absolvováním programu účastník získává kompletní přehled o projektovém řízení, získávání a využití dotací z evropských fondů a zvyšuje se tak jeho kvalifikace na pozicích projektových manažer. Účastník si sám určuje dle svých individuálních potřeb čas svého vzdělávání (tzv. distanční forma vzdělávání). Právě tento moderní typ vzdělávání a flexibilní přístup jsou ideálním řešením pro ty, kteří se potýkají s problémem slučitelnosti vzdělávání a zaměstnání. Účastníci a jejich tutoři mezi sebou komunikují především pomocí elektronických kanálů v případě potřeby osobně. Výhodou vzdělávání na london International Graduate School jsou také praktické tréninky zaměřené na manažerské a komunikační dovednosti, které jsou ihned využitelné v pracovním životě.

Účastník si sám určuje dle svých individuálních potřeb čas svého vzdělávání (tzv. distanční forma vzdělávání). Právě tento moderní typ vzdělávání a flexibilní přístup jsou ideálním řešením pro ty, kteří se potýkají s problémem slučitelnosti vzdělávání a zaměstnání. Účastníci a jejich tutoři mezi sebou komunikují především pomocí elektronických kanálů, v případě potřeby osobně. Při zahájení každého předmětu účastník obdrží materiály ke vzdělávání a na jeho závěr zpracovává seminární práci. Vzdělávání pak končí závěrečnou prací, její obhajobou a zkouškou. London International Graduate School garantuje maximálně individuální a profesionální přístup tutorů.

Velkou výhodou vzdělávání na London International Graduate School jsou také praktické manažerské tréninky zaměřené na manažerské, prezentační a komunikační dovednosti, tzn. dovednosti, které můžete ihned využít ve svém pracovním životě. Tyto tréninky jsou připraveny ve spolupráci s držitelem licence pro oblast manažerských, prodejních a dalších tréninků mezinárodní manažerské školy GUSTAV KÄSER TRAINING INTERNATIONAL, která již více než 40 let působí po celém světě.

Www stránka http://www.ligschool.com/executive-mba/exe-mba-info
Studium je ukončeno Závěrečná zkouška, případová studie, absolventské téma.
Podmínky přijetí Motivace ke studiu - pohovor
Další informace o studiu Všechny materiály, tutoriály, písemné práce a zkoušky jsou v českém jazyce, neboť zastáváme názor, že programy BBA, MBA a LLM jsou programy manažerské a ne jazykové a mají přinést svým absolventům nové poznatky, zkušenosti, dovednosti a návyky využitelné v manažerské praxi. Zahájit studium můžete nyní k 1.10.2010 nebo kdykoliv v průběhu roku s využitím individuálního studijního plánu. Neváhejte nás prosím kontaktovat!
Uplatnění absolventů Tento manažerský program je striktně orientován na okamžitý přínos pro praktický profesní život a je zcela přizpůsoben současným podmínkám, kdy manažeři mají vzhledem ke svému pracovnímu vytížení velmi málo času se věnovat jakémukoli vzdělávání v předem určených termínech. Absolventi tohoto specializovaného MBA programu naleznou uplatnění především v oblasti projektového a dále pak dotačního managementu.

Organizátor studia London International Graduate School
Certifikát ISO
Člen AIVD SR
Adresa sídla školy Táborská 619/46, 14000, Praha 4
Kontakt na společnost tel: 800 888 797
e-mail: info@ligschool.com
web: www.ligschool.com

London International Graduate School je moderní vzdělávací instituce, která vznikla v roce 2006 po téměř dvouleté přípravné fázi jako součást vzdělávácí, personální a poradenské společnosti McArthur & McWide. Naším cílem je přinášet kvalitní profesní vzdělávací programy. Nabízíme distanční praktické manažerské programy BBA, MBA, MSc a LLM v českém nebo anglickém jazyce ve více než 20 specializacích.

Veřejná správa a regionální rozvoj

1. Ekonomika a management - Ekonomika a právo v podnikání
Vysoká škola Karla Engliše a. s.
2. Veřejná správa a regionální rozvoj - Bakalářské studium
Trend Partner s. r. o.
dálkové, bakalářské
Sezimovo Ústí
3. MBA Management ve veřejné správě
Cambridge Business School s.r.o.
dálkové, MBA
4. Regionální studia
Ekonomická fakulta Technické univerzity v Liberci
Liberec
5. Veřejná správa
Vyšší odborná škola Havířov s.r.o.
externí, pomaturitní
Havířov - Podlesí