Systémové inženýrství a informatika, obor Systémy projektového řízení

Studium nabízí Fakulta ekonomická ZČU v Plzni

Studium nabízí 3 roky
Poplatek za přijímací zkoušky 500 Kč
Lokalita studia Husova 11, 30614, Plzeň
Kontakt Alena Fortova
tel: +420 377 633 011
Fax: +420 377 633 002
e-mail: fortova@fek.zcu.cz
(při kontaktování uveďte jako zdroj informací www.studium-skoly.cz)
Zařazení studia do kategorií
Profil absolventa studia

Obsah a zaměření studia Cílem bakalářského studijního oboru Systémy projektového řízení je příprava odborníků na úrovni středního managementu v oblasti řízení projektů, a to jak pro výrobní podniky, tak i pro obchodní společnosti či organizace veřejného sektoru. Těžiště studia spočívá v systémovém propojení znalostí z oblasti řízení projektů, podnikových informačních systémů a průmyslového inženýrství se znalostmi z oblasti ekonomické teorie a podnikové ekonomiky doplněné o základy psychologie a komerčního práva.

Úspěšní absolventi mohou výhodně získat v praxi hodnocený certifikační stupeň D „Certifikovaný projektový praktikant“, jež uděluje Společnost pro projektové řízení (člen IPMA).

Absolventi – bakaláři – mohou dále pokračovat v magisterském studijním programu.

Organizace studia

Cílem bakalářského studijního oboru Systémy projektového řízení je příprava odborníků na úrovni středního managementu v oblasti řízení projektů, a to jak pro výrobní podniky, tak i pro obchodní společnosti či organizace veřejného sektoru. Těžiště studia spočívá v systémovém propojení znalostí z oblasti řízení projektů, podnikových informačních systémů a průmyslového inženýrství se znalostmi z oblasti ekonomické teorie a podnikové ekonomiky doplněné o základy psychologie a komerčního práva.

Absolventi – bakaláři – mohou dále pokračovat v magisterském studijním programu.

Www stránka www.fek.zcu.cz
Studium je ukončeno titul Bc., státní zkouška a obhajoba bakalářské práce.
Podmínky přijetí PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY 1. Přijímací zkoušky se konají podle vybraných míst studia (tj. v Plzni nebo v Chebu). 2. Přijímací zkoušky jsou písemné • na bakalářském stupni: – z matematiky a jednoho z následujících cizích jazyků v rozsahu znalostí maturitní zkoušky na gymnáziu: anglický jazyk, německý jazyk, francouzský jazyk a v kombinované formě studia též ruský jazyk. • na magisterském stupni pro obor: Podniková ekonomika a management: – test z vybraných ekonomických předmětů; Informační management: – test z ekonomických předmětů, informatiky a matematiky. Přijímací testy pro navazující magisterské studium jsou v rozsahu znalostí bakalářského studia odpovídajícího studijního oboru. Všechny části zkoušky se konají v jeden den. Ukázky přijímacích testů jsou zveřejněné na webových stránkách FEK ZČU http://www.fek.zcu.cz/static/uchazec.php http://www.fek.zcu.cz/static/prijimacky-stat.php
Uplatnění absolventů Absolventi studijního oboru Systémy projektového řízení se mohou uplatnit ve všech typech podniků i při samostatném podnikání, především pak : ve středních ekonomických a manažerských funkcích podniků, a to zejména: jako manažeři plánovacích útvarů podniku, jako členové projektových týmů pro řízení podnikatelských projektů, jako vedoucí projektu v již definovaných projektech menšího rozsahu, jako vedoucí subprojektů v rámci definovaných projektů, jako pracovníci controllingu u již definovaných projektů, jako manažeři obchodních případů, případně jejich realizačních týmů, jako manažeři rozvojových projektů neziskových organizací a organizací veřejného sektoru; ve vlastním soukromém podnikání.
Ubytování, strava a volný čas Fakulta nabízí možnost ubytování studentů bakalářského studia ve vlastní koleji v Chebu(kapacita cca 100 lůžek pro 1. ročník). V Plzni má fakulta k dispozici pouze omezený počet lůžek pro studenty programu Systémové inženýrství a informatika a magisterských doktorských studijních programů v rámci kapacitních možností univerzity. Kapacita a vybavení Chebské koleje: • Ubytování je v kapacitě 200 studentů a 4 bezbariérové pokoje v přízemí (včetně řešení hlavního vstupu halou umožňujícího čekání na odbavení). • Pokoje jsou kompletně vybaveny bílým nábytkem s vlastním soc.zařízením a sprchou. • Internetová přípojka v každém pokoji. • Standardně vybavená kuchyňka i s mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí. • K dispozici jsou dvě pračky, sušička a možnost výpůjček žehliček a vysavačů. • Rekreační zázemí tvoří klub pro studenty s barem a rychlým občerstvením, ping-pong a úschovna kol. Možnost individuálního využití blízké sportovní haly (100 m), krytého zimního stadionu (300 m) a plaveckého bazénu (400 m). • Cena za jednolůžkový pokoj je v současnosti 2.370,- Kč a dvoulůžkový 2.265,- Kč. • O vše se stará zkušený a příjemný personál. • Možnost stravování ve školní jídelně • Více informací o ubytování v Plzeňské části FEK a obecně na ZČU najdete na této int. adrese: http://www.skm.zcu.cz

Detail školy

Organizátor studia Fakulta ekonomická ZČU v Plzni
Adresa sídla školy Husova 11, 306 14 , Plzeň
Kontakt na společnost tel: 377 633 011 (Plzeň), 377 633 510 (Cheb)
Fax: Fax: 377 633 002 (Plzeň), 377 633 502 (Cheb)
e-mail: fortova@fek.zcu.cz
web: www.fek.zcu.cz
(při kontaktování uveďte jako zdroj informací www.studium-skoly.cz)

Zaujalo Vás toto studium?

 
 

Další studia na vysoké škole z podkategorie:

Ostatní ekonomické vědy

top
27 000 Kč
1. Obchodní akademie
Střední škola ekonomicko-podnikatelská SPEKTRUM Mladá…
kombinované, čtvrtletní
Mladá Boleslav
21 654 Kč
2. Dálkové studium
Obchodní akademie Praha, s.r.o.
dálkové, pětileté
Praha 9
3. Ekonomika a Management
ŠKODA AUTO Vysoká škola
denní, bakalářské, magisterské
Mladá Boleslav
4. Řízení výroby a kvality
Fakulta managementu a ekonomiky, Univerzita Tomáše Bati ve…
denní, bakalářské
Zlín
5. Ekonomika a management, obor Podniková ekonomika a management
Fakulta ekonomická ZČU v Plzni
denní, bakalářské
Plzeň
© 2020 Všechna práva vyhrazena, 0.051s
design: widegrafik.