Oděvnictví - marketing v oděvnictví

Studium nabízí Střední průmyslová škola oděvní, Prostějov, Vápenice 1

Studium nabízí 4 roky
Cena (neplátce DPH) 0 Kč
Poplatek za přijímací zkoušky 0 Kč
Lokalita studia Vápenice 1/2986, 796 62, Prostějov
Kontakt Mgr. Dagmar Vykopalová
tel: +420 582 346 711
e-mail: info@spso.cz
(při kontaktování uveďte jako zdroj informací www.studium-skoly.cz)
Zařazení studia do kategorií
Profil absolventa studia

Absolventi školy jsou schopni se transformovat do různých oborů v pracovním procesu. Jsou flexibilní,kreativní a odborně zruční.Nacházejí uplatnění nejen u nás, ale i v zahraničí.Absolvent se může uplatnit při řízení a organizaci oděvní výroby v pozicích technologa, mistra a programátora výroby, na úseku kontroly kvality ve výrobním provozu, na úseku nákupu a prodeje oděvních materiálů, oděvních výrobků a oděvní techniky. Absolventi mohou pracovat v oblasti logistiky a řízení oděvní výroby v zahraničí. Toto studium dává předpoklady mladým lidem, kteří se chtějí uplatnit v oblasti návrhářství a poradenství v oblasti odívání. Jsou vyhledávanými technology, konstruktéry, poradci v odívání , návrháři či vizážisty.

Www stránka www.spso.cz
Uplatnění absolventů Škola reaguje na potřeby trhu začleněním nových předmětů ekonomického charakteru do učebního plánu –písemná elektronická komunikace, psychologie práce, právo, aplikovaná ekonomie,apod. Studijní zaměření marketing v oděvnictví je profilováno: - práci s počítačem v předmětu Počítačová grafika – ovládnutí programu Adobe Illustrator a Photoshop, Power Point aj. - základy reklamy - psychologie práce obohacené o public relations (vztahy s veřejností) - základy marketingu a práva - základy managementu - důraz na kulturu osobního projevu - druhý cizí jazyk - managerská cvičení.
Ubytování, strava a volný čas Škola nabízí studentům pro školní rok 2008/2009 ubytování a stravování ve svém domově mládeže, který je umístěn v budovách: ulice Palečkova č. 1 a ulice Olomoucká č. 5 Předpokládaná cena za ubytování pro školní rok 2008/2009: 700,-Kč měsíčně za 4 lůžkový pokoj 800,- Kč měsíčně za 2-3 lůžkový pokoj celodenní stravování za 65,-Kč. K volnočasovým aktivitám jsou k dispozici klubovny, místnosti pro zájmovou činnost-keramická dílna,šicí dílna,tělocvična a sportovní areál školy. Vycházky ubytovaní čerpají denně. Domov mládeže má svůj vnitřní řád. Zájemci se mohou přihlásit do 31.5.2008 na adrese: SPŠ oděvní – Domov mládeže, Vápenice 1, 796 62 Prostějov kontakt: tel.: 582 345 727 e-mail: dmpal@pvskoly.cz

Detail školy

Organizátor studia Střední průmyslová škola oděvní, Prostějov, Vápenice 1
Adresa sídla školy Vápenice 1/2986, 796 62, Prostějov
Kontakt na společnost tel: 582 346 711
e-mail: info@spso.cz
web: www.spso.cz
(při kontaktování uveďte jako zdroj informací www.studium-skoly.cz)
Popis činnosti

Přitahuje Vás svět oděvních trendů a módních návrhářů? Máte tedy šanci!! Také ve školním roce 2009/2010 nabízí SPŠO studium oboru oděvnictví s možností výběru zaměření zaměření studia na:

  1. oděvní design a návrhářství – žák může již do 1. ročníku profilovat ve směru výtvarném. Dochází k rozšíření výuky především v oblasti oděvního výtvarnictví a počítačové grafiky. Studenti mají možnost seznámit se s novými předměty- např.dějinami výtvarné kultury, figurální kresbou, módním návrhářstvím, vizážistikou, aj.
  2. marketing v oděvnictví – škola reaguje na potřeby trhu začleněním nových předmětů ekonomického charakteru do učebního plánu. Novými zajímavými předměty bude např.písemná elektronická komunikace, psychologie práce, právo, aplikovaná ekonomie,aj. Žáci se budou věnovat průzkumu trhu, technice prodeje zboží, reklamě apod.

Zaujalo Vás toto studium?

 
 

Další studia na střední škole z podkategorie:

Všeobecné

1. Ochrana obyvatelstva
Fakulta logistiky a krizového řízení Univerzity Tomáše Bati…
denní, bakalářské
Uherské Hradiště
2. Professional Communication & Public Relations
University of New York in Prague
externí, magisterské
Praha 2
50 000 Kč
4. MODERNÍ TECHNOLOGIE V POLYGRAFII
Fakulta chemicko-technologická Univerzita Pardubice
dálkové, kvalifikační
Pardubice
15 500 Kč
5. Goodwill - vyšší odborná škola, s.r.o.
Goodwill - vyšší odborná škola, s.r.o
denní, pomaturitní
Frýdek-Místek
© 2023 Všechna práva vyhrazena, 0.032s
design: widegrafik.