Pomaturitní studium - angličtina

Lokalita studia Rejskova 19, 796 01, Prostějov
Kontakt Mgr. Kateřina Stašková
e-mail: prostejov@lingua-centrum.cz

Absolventi získají jazykové znalosti okamžitě uplatnitelné v praxi či při dalším studiu.

Po obdržení přihlášky Vám zašleme „Oznámení o přijetí ke studiu", ve kterém Vám bude sděleno, kdy a kam se máte dostavit na vykonání rozřazovacího testu a zahájení studia. Současně Vám zašleme k podpisu smlouvu. Tato smlouva přesně definuje vzájemná práva a povinnosti. Smlouva ošetřuje tyto okruhy problémů: počet posluchačů ve studijní skupině, rozsah a termín výuky, stornovací podmínky, atd. Sdělíme Vám rovněž všechny informace nutné k úhradě kurzovného. Vaše přihláška je považována za závaznou teprve po podpisu smlouvy a úhradě kurzovného. Pokud se zároveň hlásíte na vysokou školu, máme pro Vás velmi příjemnou zprávu. V případě, že budete na VŠ přijati a tuto skutečnost nám do 10.9. 2012 doložíte, nebudete platit žádný stornovací poplatek za zrušení účasti v kurzu. Kurzovné Vám bude vráceno v plné výši.

Www stránka www.lingua-centrum.cz
Studium je ukončeno Všichni posluchači (kromě začátečníků) jsou připravováni na státní zkoušku z daného jazyka, popř. The Cambridge Exams - Preliminary English Test, First Certificate in English, Certificate in Advanced English nebo Business English Certificate.
Podmínky přijetí Stejně jako v minulých letech, ani ve školním roce 2012/2013 posluchači nebudou skládat přijímací zkoušky. Podmínkou přijetí je řádné vyplnění a doručení přihlášky, podepsání smlouvy, úhrada kurzovného a po složení maturity doručení kopie maturitního vysvědčení.
Další informace o studiu Kurzovné je splatné jednorázově nebo formou dvou splátek.
Uplatnění absolventů Absolventi získají jazykové znalosti okamžitě uplatnitelné v praxi či při dalším studiu. Přímo ve škole mají také možnost absolvovat britské jazykové zkoušky Cambridge ESOL nebo City & Guilds, díky kterým získají mezinárodně platný certifikát dokladující jejich znalosti.
Ubytování, strava a volný čas Naše škola pomáhá se zajištěním ubytování pro naše posluchače. Všem zájemcům je předán seznam kontaktů na jednotlivé subjekty nabízející ubytování. Student tak má možnost vybrat si typ ubytování, který mu nejvíce vyhovuje. Ubytování je realizováno převážně na „privátech“ a ubytovacích zařízeních (koleje, internáty). Vzhledem k tomu, že vždy existuje poměrně velká poptávka po ubytování, nejsme schopni Vám nyní sdělit počet volných míst, ani přesnou cenu za ubytování.

Organizátor studia Lingua Centrum jazyková škola - Mgr. Pavel Pospíšil
Adresa sídla školy U Stadionu 1205/10, 779 00, Olomouc
Kontakt na společnost tel: 585 224 359
e-mail: info@lingua-centrum.cz
web: www.lingua-centrum.cz

Lingua Centrum jazyková škola

• akreditované vzdělávací a zkouškové centrum Cambridge ESOL a City & Guilds
  • denní pomaturitní studium AJ, NJ, FJ, ŠJ
  • veřejnostní docházkové jazykové kurzy pro dospělé, teenagery a děti
  • jazykové kurzy pro firmy, podniky a organizace
  • individuální výuka jazyků
  • intenzivní jazykové kurzy FAST TRACK
  • letní týdenní konverzační kurzy
  • e-learning
  • doučování školních předmětů
  • překlady a tlumočení
  • prodej učebnic

Standardně vyučujeme angličtinu, němčinu, francouzštinu, španělštinu, italštinu, ruštinu, portugalštinu, latinu, polštinu a češtinu pro cizince; další jazyky po domluvě.

Jazyky a literatura

1. Pomaturitní studium - němčina
Lingua Centrum jazyková škola - Mgr. Pavel Pospíšil
Olomouc