Veřejnoprávní ochrana

Studium nabízí TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní a vyšší odborná škola prevence kriminality a krizového řízení Praha, s. r. o.

Studium nabízí 4letá denní forma vzdělávání
Cena (neplátce DPH) 19 000 Kč
Lokalita studia Libčická 399/8, Praha 8 - Čimice, 181 00, Praha
Kontakt JUDr. Petr Hanzl
tel: +421 2 233 543 233
Fax: +421 2 233 543 233
e-mail: trivis.skola@seznam.cz
(při kontaktování uveďte jako zdroj informací www.studium-skoly.cz)
Zařazení studia do kategorií
Profil absolventa studia

Školy TRIVIS připravují studenty především pro práci ve veřejné správě – státní správě a samosprávě.Důraz je kladen na právní disciplíny,integrovaný záchranný systém,základy kriminalistiky, veřejný pořádek,od třetího ročníku teorii a praxi sebeobrany.

Organizace studia

Všeobecné vzdělávací předměty: český jazyk a literatura, cizí jazyk I, II, občanská nauka, sociální komunikace, dějepis, matematika, zeměpis, tělesná výchova, základy přírodních věd (chemie, fyzika, biologie). Odborné předměty: právo, veřejný pořádek, kriminalistika, penologie, sebeobrana, výpočetní technika, technika administrativy, psychologie, pedagogika, integrovaný záchranný systém, základy ekonomiky.

Www stránka www.trivispraha.cz
Studium je ukončeno maturitní zkouška
Podmínky přijetí Posouzení znalostí z českého jazyka, všeobecného rozhledu uchazeče a motivace ke zdělávání. Ukázka a možnost vyzkoušení testu za předešlý školní rok na stránkách www.trivispraha.cz.
Další informace o studiu Školné je splatné ve dvou splátkách, první při podpisu Smlouvy o poskytnutí úplného středního vzdělání za úplatu, další pak vždy k 31. lednu a 30. červnu příslušného školního roku.
Uplatnění absolventů Úspěšné dokončení vzdělání na střední škole veřejnoprávní dává absolventům možnost uplatnění ve veřejné správě, Policii ČR, obecní (městské policii a odborech ochrany velkých podniků, v bankovnictví, pojišťovnictví, hasičských záchranných sborech, aj. Je vhodné i pro podnikání v soukromém sektoru v oblasti bezpečnostně právní. Řada absolventů úspěšně pokračuje ve vzdělávání na Vyšší odborné škole prevence kriminality a krizového řízení TRIVIS Praha ve vzdělávacím programu Prevence kriminality a Krizové řízení i na vysokých školách, zejména právnických fakultách a Policejní akademii ČR.
Ubytování, strava a volný čas Škola vede přehled o volných ubytovnách a domovech mládeže a je nápomocna rodičům a žákům při zabezpečení ubytování.

Detail školy

Organizátor studia TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní a vyšší odborná škola prevence kriminality a krizového řízení Praha, s. r. o.
Adresa sídla školy Libčická 399/8, 181 00, Praha 8 - Čimice
Kontakt na společnost tel: 233 554 786
Fax: 233 554 694
e-mail: obchod@trivis.cz
web: www.trivis.cz
(při kontaktování uveďte jako zdroj informací www.studium-skoly.cz)
Popis činnosti

SŠV – poskytuje úplné střední vzdělání ukončené maturitní zkouškou v oboru vzdělání BEZPEČNOSTNĚ PRÁVNÍ ČINNOST ve vzdělávacím programu VEŘEJNOPRÁVNÍ OCHRANA ve 4leté denní formě vzdělávání a 3letém nástavbovém studiu v dálkové formě vzdělávání. VOŠ – poskytuje vyšší odborné vzdělání absolventům středních škol s maturitou v oboru vzdělání BEZPEČNOSTNĚ PRÁVNÍ ČINNOST ve 3leté denní a 4leté dálkové formě vzdělávání ve vzdělávacích programech PREVENCE KRIMINALITY a KRIZOVÉ ŘÍZENÍ.

Zaujalo Vás toto studium?

 
 

Další studia na střední škole z podkategorie:

Správní právo

0 Kč
1. Bakalářské studijní programy
Právnická fakulta Masarykovy univerzity
externí, bakalářské
Brno
25 000 Kč
2. Právo, další programy celoživotního vzdělávání, kurzy a semináře
Právnická fakulta Masarykovy univerzity
externí, bakalářské, magisterské
Brno
14 000 Kč
3. Veřejnoprávní ochrana
TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní a vyšší odborná škola…
dálkové, tříleté
Praha
19 000 Kč
4. Veřejnoprávní ochrana
TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní a vyšší odborná škola…
denní, čtvrtletní
Praha
© 2022 Všechna práva vyhrazena, 0.034s
design: widegrafik.