MODERNÍ TECHNOLOGIE V POLYGRAFII

Studium nabízí Fakulta chemicko-technologická Univerzita Pardubice

Studium nabízí 2
Cena (neplátce DPH) 50 000 Kč
Poznámka k ceně Přijetí k licenčnímu studiu je bez přijímacích zkoušek či přijímacích pohovorů. Nezbytnou podmínkou přijetí je uhrazení vložného ve výši 50 000 Kč.
Lokalita studia Studentská 95, 53002, Pardubice
Kontakt Ing. Hana Holická, Ph.D.
e-mail: hana.holicka@upce.cz

Licenční studium je určeno pro další vzdělávání a rekvalifikaci pracovníků, kteří pracují v polygrafickém průmyslu, zabývají se obchodem s polygrafickými výrobky nebo jsou dodavateli materiálů pro polygrafický průmysl. Studium bude realizováno formou tematických bloků přednášek, seminářů a praktických cvičení ukončených písemnou zkouškou. Ve druhém semestru studia student vypracuje písemnou závěrečnou práci na zadané téma, kterou u závěrečné zkoušky bude obhajovat. Účastník kurzu získá široký rozsah znalostí ve všech oblastech polygrafických výrob a aplikací tiskových technik, řadu informací o polygrafických materiálech i nejnovějších technologiích, o postupech hodnocení kvality tiskovin a požadavcích současných ISO norem pro polygrafické výroby.

1.Licenční studium trvá dva semestry a má celkový rozsah 224 hodin, které zahrnují přednáš-ky, semináře, praktická cvičení, exkurze, konzultace a zkoušky. 2.Licenční studium bude zahájeno v říjnu 2017 a ukončeno v únoru 2019. 3.Licenční studium je organizováno formou distančního studia ve formě dvoudenních sou-středění sedmkrát za semestr. 4.Obsah licenčního studia je rozdělen do sedmi předmětových bloků, každý předmětový blok je uzavřen písemnou klasifikovanou zkouškou. S požadavky ke zkouškám budou studenti seznámeni na začátku každého předmětového bloku. 5.Student, který složí předepsané zkoušky a vypracuje písemnou závěrečnou práci na zadané téma, může přistoupit k závěrečné obhajobě. 6.Děkan FCHT Univerzity Pardubice jmenuje předsedu a členy zkušební komise pro závěreč-né obhajoby. 7.Administrativně a organizačně je studium zabezpečované Katedrou polygrafie a fotofyziky ve spolupráci se studijním oddělením FCHT a dalšími pracovišti rektorátu Univerzity Pardu-bice. 8.Doklad o úspěšném absolvování licenčního studia a o vykonání závěrečné obhajoby vydává Fakulta chemicko-technologická Univerzity Pardubice. 9.Odborná výuka licenčního studia je zajištěna učiteli Katedry polygrafie a fotofyziky.

Další informace o studiu 1.Do licenčního studia jsou přijímáni absolventi vysokých škol, kteří se závazně přihlásí ve stanoveném termínu. Dále mohou být přijati i absolventi středních škol oboru polygrafie ne-bo blízkého zaměření, pokud v oboru polygrafie pracují. 2.Přijetí k licenčnímu studiu je bez přijímacích zkoušek či přijímacích pohovorů. Nezbytnou podmínkou přijetí je uhrazení vložného ve výši 50 000 Kč. Vložné je osvobozeno od DPH. 3.Na základě rozhodnutí o přijetí k licenčnímu studiu vzniká uchazeči právo na zápis do stu-dia. Zápis do studia se uskutečňuje na začátku prvního soustředění. 4.Počet účastníků licenčního studia v jednom běhu je omezen na 24. 5.K licenčnímu studiu je možné se přihlásit do 27. 8. 2017. Po tomto termínu je možné při-hlášku akceptovat za předpokladu, že nebude naplněný počet posluchačů. 6.Kontaktní osobou k přijímání přihlášek ke studiu je Ing. Hana Holická, Ph.D., tel.: 466 038 067, fax: 466 038 031, e-mail: hana.holicka@upce.cz.
Uplatnění absolventů Účastník kurzu získá široký rozsah znalostí ve všech oblastech polygrafických výrob a apli-kací tiskových technik, řadu informací o polygrafických materiálech i nejnovějších technologi-ích, o postupech hodnocení kvality tiskovin a požadavcích současných ISO norem pro polygra-fické výroby.

Organizátor studia Fakulta chemicko-technologická Univerzita Pardubice
Adresa sídla školy Studentská 573, 53210, Pardubice