Executive MBA

Kontakt Belinda Whittaker, Director, University Programs
e-mail: bwhittaker@katz.pitt.edu

bude doplněno

15-ti měsíční program je komprimován do pětidenních bloků (středa až neděle), které probíhají v průměru jednou měsíčně a tím minimalizuje časová a cestovní omezení pracovně vytížených profesionálů. Přidanou hodnotou programu jsou tři Globální Exekutivní Fóra, odehrávající se na třech kontinentech (Brazílie – São Paulo, USA – Pittsburgh, ČR – Praha) , která pomohou studentům osvojit si globální perspektivu a umění komunikovat, vyjednávat a řídit v multi-kulturním kontextu. Nabízíme také podporu našim absolventům při podnikáním v těchto oblastech.

Www stránka www.pitt.cz
Studium je ukončeno Po splnění všech kritérií získá absolvent diplom MBA z americké University of Pittsburgh
Podmínky přijetí Kontaktuje nás pro bližší informace
Další informace o studiu Program je vyučován výhradně špičkovými profesory z pittsburghské Katz Business School. Stipendia, slevy na školném a výpomoc s financováním jsou možné. Absolventi získají titul Masters of Business Administration, který má prestižní akreditaci AACSB, a zpravidla velmi záhy zaznamenají pozitivní skok ve své manažerské kariéře. A co o nás říkají naši absolventi? "Z mého pohledu je EMBA zkratkou na cestě k nejvyšší úrovni byznysu." - Milan Švácha, CEO, Casablanca INT, s.r.o. "Studium EMBA na University of Pittsburgh bylo náročné, ale stálo za to, protože pozvedlo moji profesionální kariéru do úplně jiné roviny. Znalosti, které jsem získala, jsou nesrovnatelné s jakýmkoli jiným studiem nebo kurzem." - Alice Punch, Managing Director, Korn/Ferry Int'l, Prague "Tento EMBA program mi dal skvělou příležitost poznat mnoho nových přátel a potenciálních obchodních partnerů, což je neocenitelná věc." - Jan Vlcek, Managing Director, BigMedia spol., s.r.o.

Organizátor studia University of Pittsburgh
Adresa sídla školy Truhlářská 13-15, 110 00, Praha 1
Kontakt na společnost tel: +420 222 316 960
e-mail: tmershon@katz.pitt.edu
web: www.pitt.cz

University of Pittsburgh a US Business School Praha jsou partnery ve vzdělávání na českém a evropském trhu.

Každá z těchto institucí stojí na pevných pilířích tradice a kvality:

V roce 1960 založila pittsburghská univerzita business-fakultu, Joseph M. Katz Graduate School of Business, která je dnes jednou z nejprestižnějších škol businessu ve Spojených Státech i ve světě. V České republice nabízí jeden z nejvýše oceňovaných postgraduálních programů Executive MBA (EMBA).

USBSP byla založena v roce 1991 a od té doby se specializuje na postgraduální a exekutivní vzdělání. Nabízí firemní vzdělávací programy pro střední a vyšší management, jejichž hlavními devízami je vysoká kvalita výuky, elitní výběr profesorů z University of Pittsburgh´s Katz Business School a dalších špičkových světových univerzit a především možnost „ušít program na míru" klientovi podle potřeb a specifikací společnosti. To se týká nejen obsahu kurzů, ale i délky programu (od jednodenních kursů až po specializované MBA, jako například MBA ve finančních službách, které jsme vytvořili pro Českou pojišťovnu a Raiffeisen Bank, nebo MBA v Utilities, který jsme vytvořili spolu s ČEZem), lokality a specifické poptávky certifikace.

Management

1. MBA Management, organizace a řízení
Business Institut EDU a.s.
2. MBA Corporate Management
European School of Business & Management SE
Praha 2 - Vinohrady
3. MBA Executive Management
European School of Business & Management SE
Praha 2 - Vinohrady
4. MBA Management a leadership
Cambridge Business School s.r.o.
dálkové, MBA
5. Trendy v řízení lidí – současnost a budoucnost HR