Double Degree B

Kontakt Tomáš Martykán
mobil: +420 724 130 123
e-mail: tomas.martykan@cityu.cz

Program Double Degree „B“ je koncipován pro studenty VŠFS, kteří chtějí získat konkurenční výhodu na globalizujícím se trhu práce výbornou znalostí zejména obchodní angličtiny a rozšířením svých vědomostí i dovednosti. Absolventi si tím sou¬časně otevírají cestu k získání amerického akademického vzdělání se speciálním zřetelem na znalosti praktického života nadnárodních firem. Mohou také pokračovat na VŠFS studiem Double degree „M“ a získat souběžně tituly Ing. & MBA.

Co si představit pod programem Double Degree? Pro studenty akreditovaných bakalářských oborů VŠFS je připravena mimořádná a výhodná nabídka. Při souběžném studiu bakalářských oborů na VŠFS a City University of Seattle mohou získat dva bakalářské tituly současně. Úspěšným absolven¬tům VŠFS udělí titul Bc., uznávaný v celé EU, a při splnění povinností bakalářského studia v angličtině jim City University of Seattle udělí také mezinárodně platný titul BSBA.

Www stránka www.vsfs.cz/?id=1174
Studium je ukončeno Bakalářská práce
Podmínky přijetí Podmínky přijetí Přihláška k bakalářskému studiu a přihláška do programu Double Degree „B“ Dokončené středoškolské vzdělání či vyšší. Notářsky ověřená kopie středoškolského diplomu včetně překladu do AJ se soudním ověřením. Notářsky ověřená kopie oficiálního transkriptu nebo diploma supplementu včetně překladu do AJ se soudním ověřením. Splnění zkoušky z anglického jazyka TOEFL (score 76), CAE, IELTS (Band 6) nebo test Accuplacer (interní test AJ).
Další informace o studiu Proč studovat Double Degree „B“? uznání části bakalářského studia City University of Seattle v rámci skladby předmětů a kreditů, které již student absolvoval v bakalářském studiu VŠFS v angličtině významná úspora času a minimalizace školného za BSBA zkrácení času studia – původní čtyřleté bakalářské studium City University of Seattle je ve formě Double Degree „B“ na VŠFS zkráceno na 3 roky získání statutu studenta a člena akademické obce City University of Seattle s přístupem k informačním zdrojům vlastní profil studia na stránkách City University of Seattle využitelný jako reference možnost zapojit se do programu studentské mobility v celé síti City University of Seattle

Organizátor studia City University of Seattle in Prague
Adresa sídla školy Estonska 500, 101 00, Prague
Kontakt na společnost tel: (+420) 210 088 851
Fax: (+420)210 088 851
e-mail: tomas.martykan@cityu.cz
web: www.vsfs.cz

Management

1. CŽV - Andragogika a personální řízení 2020
Katedra andragogiky a personálního řízení, FF UK v Praze
dálkové, kvalifikační
2. MBA Executive Management
European School of Business & Management SE
e-learning, MBA
Praha 2 - Vinohrady
3. MBA Corporate Management
European School of Business & Management SE
e-learning, MBA
Praha 2 - Vinohrady
4. MBA Management a leadership
Cambridge Business School s.r.o.
dálkové, MBA
5. Trendy v řízení lidí – současnost a budoucnost HR