MBA Management soft skills

Studium nabízí Business Institut EDU a.s.

Studium nabízí 1,5 roka
Studium je ukončeno titulem Master of Business Administration - MBA
Termín podání přihlášek 1.1.1970
Cena 0 Kč
Cena s 21% DPH 0 Kč
Poznámka k ceně slevy na studium, akce a bonusy k studiu, možnost splátek studia
Lokalita studia Kodaňská 558/25, Praha 10, Vršovice Česká republika, 101 00, Praha
Kontakt Mgr. Kristýna Kovacsová Miklíková
e-mail: info@businessinstitut.cz

Časově flexibilní program je navržen pro všechny manažery a vedoucí, protože správné a efektivní použití měkkých dovedností je klíčové na všech stupních řízení a napříč různými obory. Studenti se detailně seznámí s tematikou manažerských stylů, týmové spolupráce, osobnostního rozvoje a teorií vnitřních motivů.

Www stránka https://www.businessinstitut.cz/programy-mba/mba-management-soft-skills/
Podmínky přijetí Uchazeč o studium profesního programu MBA (Master of Business Administration) musí splňovat následující podmínky: podání řádně vyplněné přihlášky ke studiu ukončené vysokoškolské vzdělání, minimálně ukončený bakalářský studijní program nebo program BBA. Z těchto podmínek může být udělena výjimka, požadované vzdělání může být nahrazeno dostatečnou praxí, kterou je nutno řádně doložit. O této skutečnosti rozhoduje vedení Business Institutu.

Organizátor studia Business Institut EDU a.s.
Adresa sídla školy Kodaňská 558/25, 10100, Praha 10
Kontakt na společnost tel: +420 234 221 343
e-mail: info@businessinstitut.cz
web: http://www.businessinstitut.cz

Business Institut se v České republice řadí mezi největší největší školy poskytující manažerské vzdělávání v programech MBA (Master of Business Administration), BBA (Bachelor of Business Administration), DBA (Master of Business administration) a LLM (Master of Laws).

Škola nabízí 21 specializovaných profesní vzdělávacích programů MBA. Ty jsou zaměřeny na rozvoj manažerských dovedností a praktických zkušeností studentů. Jsou určeny pro manažery, členy managementu, podnikatele, zaměstnance státní správy a samosprávy, představitele neziskových organizací a především pro ty, kteří chtějí získat náskok před ostatními.

Instituce má sídlo také v Bratislavě..

Management

1. MBA Management, organizace a řízení
Business Institut EDU a.s.
2. MBA Strategický management
Business Institut EDU a.s.
3. MBA Management a leadership
Cambridge Business School s.r.o.
dálkové, MBA
4. MBA Corporate Management