Gastronomie, hotelnictví a turismus - dálkový

Studium nabízí Vysoká škola obchodní a hotelová

Studium nabízí 6 semestrů
Cena (neplátce DPH) 19 400 Kč
Poznámka k ceně Při platbě za celý první ročník je u studentů prezenčního i kombinovaného studia studia školné sníženo.
Lokalita studia Bosonožská 9, 625 00, Brno
Kontakt Mgr. Petra Trunečková
tel: +420 547218247
e-mail: truneckova@hotskolabrno.cz

Na VŠOH fungují dva obory – obor Management hotelnictví a cestovního ruchu a obor Gastronomie, hotelnictví a cestovní ruch.

Obor Management hotelnictví a cestovního ruchu nabízí absolventovi připravenost pro zvládnutí široké škály řídicích, organizačních, plánovacích a kontrolních funkcí v oblasti vyššího managementu v hotelích, hotelových řetězcích a v dalších ubytovacích zařízeních, zejména v malých a středních podnicích, zařízeních cestovního ruchu, v orgánech státní správy a samosprávy i v samostatném podnikání s přihlédnutím k podmínkám Evropské unie.

Cílem studia oboru Gastronomie, hotelnictví a cestovní ruch je připravit absolventy pro zvládnutí řídicích, organizačních, plánovacích a kontrolních funkcí včetně získání znalostí o ekonomické podstatě fungování podniku/organizace v podnicích poskytujících gastronomické služby – v hotelích, hotelových řetězcích a dalších ubytovacích zařízeních, ale také i neziskově orientovaných institucích cestovního ruchu. Program je a priori orientovaný na vzdělávání studentů, kteří naleznou práci, případně si zvýší dosavadní kvalifikaci pro práci zejména v malých a středních podnicích a také v samostatném podnikání.

Www stránka www.hotskolabrno.cz/?stranka=85

Organizátor studia Vysoká škola obchodní a hotelová
Adresa sídla školy Bosonožská 9, 62500, Brno
Kontakt na společnost tel: 547 218 247
e-mail: info@hotskolabrno.cz
web: http://www.hotskolabrno.cz/?stranka=26

Vysoká škola obchodní a hotelová (VŠOH) získala státní souhlas působit jako soukromá vysoká škola neuniverzitního typu podle par. 39, par. 87, písmene f a paragrafu 105 zákona č. 111/1998 Sb. o vysokých školách a o změně a doplnění dalších zákonů (zákon o vysokých školách) v roce 2006.

Základním cílem VŠOH je naplnit poslání neuniverzitní vysoké školy, která vybaví absolventa potřebnými teoretickými znalostmi i praktickými zkušenostmi pro výuku managerských funkcí v oblasti hotelnictví a cestovního ruchu.

V současné době zde v rámci bakalářského studijního programu působí dva studijní obory: obor Management hotelnictví a cestovního ruchu a obor Gastronomie, hotelnictví a cestovní ruch.

Forma studia jak prezenční (denní), tak kombinovaná (dálková).

Další informace lze najít jak na stránkách školy , tak na wikipedii

Restaurování

1. Konzervování a restaurování nábytku a nepolychromované dřevořezby