MBA Finanční management a účetnictví

Studium nabízí Cambridge Business School s.r.o.

Studium nabízí 1 rok
Cena (neplátce DPH) 88 000 Kč
Lokalita studia V Jámě 1/699 Praha 1 - Nové Město, 110 00, Praha
Kontakt Ing. Ivana Gazdová
mobil: +420 601 553 562
e-mail: info@cambschool.cz

Profesní vzdělávací program MBA Finanční management a účetnictví je speciálně navržen pro manažery, podnikatele, finanční ředitele, účetní a všechny ostatní uchazeče, kteří usilují o získání důležitých znalostí z oblasti finančního managementu, jež by dopomohly danému podniku k dosažení lepšího hospodářského výsledku. Studenti se seznámí s obecnými principy finančního řízení, které je stěžejní částí managementu organizace, získají cenné znalosti manažerského účetnictví a po absolvování programu se budou výborně orientovat také v daňové oblasti.

K úspěšnému ukončení studia musí student absolvovat celkem deset studijních modulů, které jsou rozděleny do dvou semestrů po pěti modulech. Na konci studia pak student vypracuje závěrečnou práci, která se obhajuje před komisí.
V každém semestru se konají dva semináře, kde se studenti setkají s jednotlivými lektory pro jednotlivé studijní moduly. Lektoři zde studenty seznámí s probíranou látkou jednotlivých modulů a s podmínkami jejich absolvování.
První seminář se koná vždy na začátku studia a obsahuje úvodní informační uvítání studentů ze strany Cambridge Business School a výklad za první dva moduly. V polovině prvního semestru se pak koná druhý seminář, jenž pokrývá zbývající tři moduly semestru. V druhém semestru probíhají také 2 semináře, kdy na prvním je výklad za první tři moduly a na druhém za poslední dva. Studenti tak za celé studium absolvují celkem čtyři semináře.
Výklad za jeden modul je v rozsahu tří vyučovacích hodin (3×45 minut). Grafické znázornění časového harmonogramu celého studia naleznete zde.
Studium je dále realizováno distanční formou – online komunikačními prostředky (e-learning). Studenti naleznou všechny potřebné informace a studijní materiály ve studentské sekci, která představuje studijní intranet.
V průběhu celého studia mohou studenti konzultovat s lektory různými způsoby – telefonicky, dotazem skrze studentskou sekci, prostřednictvím e-mailové komunikace, videokonference či osobně.
Studenti se na plnění studijních povinností připravují účastí na seminářích, konzultacemi s lektory a samostudiem podkladů, které jsou dostupné ve studentské sekci.
Mezi studijní povinnosti patří především vyhotovení seminární práce z každého modulu v semestru, která je následně klasifikována lektorem. Účast na seminářích povinná není, přestože je velmi doporučována.
Studium je ukončeno vypracováním závěrečné práce a její následnou obhajobou.

Podmínky přijetí není

Organizátor studia Cambridge Business School s.r.o.
Člen AIVD SR
Adresa sídla školy V Jámě 1/699, 11000, Praha 1 - Nové Město
Kontakt na společnost tel: 222 212 895
e-mail: info@cambschool.cz
web: www.cambschool.cz

Cambridge Business School je prestižní vzdělávací instituce zaměřená na poskytování kvalitního manažerského vzdělání v profesně vzdělávacích programech MBA, BBA a LL.M. Ty jsou ideálním řešením pro všechny, kteří chtějí investovat do svého osobního rozvoje a získat poznatky okamžitě přenositelné do praxe.

Finanční management

1. Ekonomika a Management
ŠKODA AUTO Vysoká škola
denní, bakalářské, magisterské
Mladá Boleslav
2. Ekonomická informatika
Evropský polytechnický institut, s.r.o.
Kunovice
3. Master of Business Administration
Fakulta podnikatelská, Vysoké učení technické v Brně
externí, MBA