BBA Základy managementu

Studium nabízí Cambridge Business School s.r.o.

Studium nabízí 1 rok
Cena (neplátce DPH) 47 000 Kč
Lokalita studia V Jámě 1/699 Praha 1 - Nové Město, 110 00, Praha
Kontakt Ing. Ivana Gazdová
mobil: +420 601 553 562
e-mail: info@cambschool.cz

Tento program je určen absolventům středních škol a gymnázií, případně uchazečům bez předchozí manažerské praxe, kteří chtějí získat teoretické znalosti z oblasti managementu. Po absolvování tohoto programu studenti automaticky splňují požadavky pro přijetí ke studiu MBA programu, mohou tedy pokračovat dále ve studiu a stát se skutečnými odborníky. Profesní vzdělávací program BBA Základy managementu předává studentům ty nejdůležitější informace ze základních oblastí managementu a připravuje je tak na profesionální výkon manažerské pozice.

K úspěšnému ukončení studia musí student absolvovat celkem sedm modulů, které jsou rozděleny do dvou semestrů po čtyřech a třech modulech. Na konci studia pak student vypracovává závěrečnou práci.
V prvním semestru se konají dva semináře, kde se studenti setkají s jednotlivými lektory pro daný semestr. Ti zde studenty seznámí s probíranou látkou jednotlivých modulů a s podmínkami jejich absolvování. V druhém semestru se organizuje jeden seminář a to na jeho úvodu.
Na začátku prvního semestru se koná jeden seminář, který obsahuje úvodní informační uvítání studentů ze strany Cambridge Business School a výklad za první dva moduly. V polovině semestru se pak koná druhý seminář, jenž pokrývá zbývající dva moduly semestru. V druhém semestru probíhá vždy na začátku jeden seminář, kde proběhne výklad za všechny tři moduly semestru. Studenti tak za celé studium absolvují celkem tři semináře.
Výklad za jeden modul je v rozsahu tří vyučovacích hodin (45 minut). Grafické znázornění časového harmonogramu celého studia naleznete zde.
Studium je dále realizováno distanční formou on-line komunikačními prostředky (e-learning). Studenti naleznou všechny potřebné informace ve studijní sekci.
V průběhu celého studia mohou studenti konzultovat s lektory různými způsoby – telefonicky, prostřednictvím e-mailové komunikace, videokonference či osobně.
Studenti se na plnění studijních povinností připravují účastí na seminářích, konzultacemi s lektory a samostudiem podkladů, které jsou dostupné v on-line studijní sekci.
Mezi studijní povinnosti patří především vyhotovení seminární práce z každého modulu v semestru, která je následně klasifikována lektorem. Účast na seminářích povinná není, přestože je vysoce doporučována.
Studium je ukončeno vypracováním závěrečné práce a její následnou obhajobou.

Podmínky přijetí není

Organizátor studia Cambridge Business School s.r.o.
Člen AIVD SR
Adresa sídla školy V Jámě 1/699, 11000, Praha 1 - Nové Město
Kontakt na společnost tel: 222 212 895
e-mail: info@cambschool.cz
web: www.cambschool.cz

Cambridge Business School je prestižní vzdělávací instituce zaměřená na poskytování kvalitního manažerského vzdělání v profesně vzdělávacích programech MBA, BBA a LL.M. Ty jsou ideálním řešením pro všechny, kteří chtějí investovat do svého osobního rozvoje a získat poznatky okamžitě přenositelné do praxe.

Management

1. CŽV - Andragogika a personální řízení 2020
Katedra andragogiky a personálního řízení, FF UK v Praze
dálkové, kvalifikační
2. MBA Executive Management
European School of Business & Management SE
e-learning, MBA
Praha 2 - Vinohrady
3. MBA Corporate Management
European School of Business & Management SE
e-learning, MBA
Praha 2 - Vinohrady
4. MBA Management a leadership
Cambridge Business School s.r.o.
dálkové, MBA
5. Trendy v řízení lidí – současnost a budoucnost HR