Maturita bez studia - obor Podnikání

Studium nabízí Střední škola Spektrum Mladá Boleslav, s.r.o.

Studium nabízí 1 rok
Termín podání přihlášek 1.1.1970
Cena (neplátce DPH) 60 000 Kč
Poznámka k ceně Je možné uhradiit ve 2 splátkách.
Poplatek za přijímací zkoušky 0 Kč
Lokalita studia Steckerova 189/1, 293 06, Kosmonosy
Kontakt Mgr. Alexandra Varclová
mobil: 608 537 051
e-mail: info@skolaspektrum.cz
(při kontaktování uveďte jako zdroj informací www.studium-skoly.cz)
Zařazení studia do kategorií
Profil absolventa studia

Absolventi mají ukončené středoškolské vzdělání s maturitou. Disponují znalostmi a dovednostmi, které jsou v současnosti na trhu práce velmi potřebné. Škola připravuje odborné pracovníky pro výkon širokého spektra činností a i pro další vzdělávání.

Absolventi ovládají světový jazyk včetně cizojazyčné obchodní korespondence, informační a komunikační technologie, orientují se v ekonomických problémech, účetnictví, marketingu a managementu. Mohou zakládat vlastní firmy, pracovat ve všech oblastech národního hospodářství – průmyslu, bankovnictví, pojišťovnictví, službách, cestovním ruchu, mezinárodním obchodě, státní správě a samosprávě. Mají možnost i dále studovat na vysokých školách a vyšších odborných školách.

Organizace studia

Dobu, délku a organizaci studia si určuje sám uchazeč. Škola mu poskytuje plnou online podporu v prostředí Moodle. Předpokládaná doba přípravy na zkoušky je jeden rok, po postupném složení zkoušek ze všech předmětů ve škole přihlásí škola uchazeče k maturitě. Podmínkou je pouze dodržet zákonem stanovené termíny, tj. např. podat přihlášku k maturitě do 15. prosince školního roku, v němž chce uchazeč maturovat. Bližší podmínky sdělí škola po podání přihlášky on-line, která je na webu školy_ www.skolaspektrum.cz

Www stránka www.skolaspektrum.cz/maturita-bez-studia/
Studium je ukončeno maturitní zkouška
Podmínky přijetí ne
Uplatnění absolventů Absolventi mají ukončené středoškolské vzdělání s maturitou. Disponují znalostmi a dovednostmi, které jsou v současnosti na trhu práce velmi potřebné. Škola připravuje odborné pracovníky pro výkon širokého spektra činností a i pro další vzdělávání. Absolventi ovládají světový jazyk včetně cizojazyčné obchodní korespondence, informační a komunikační technologie, orientují se v ekonomických problémech, účetnictví, marketingu a managementu. Mohou zakládat vlastní firmy, pracovat ve všech oblastech národního hospodářství – průmyslu, bankovnictví, pojišťovnictví, službách, cestovním ruchu, mezinárodním obchodě, státní správě a samosprávě. Mají možnost i dále studovat na vysokých školách a vyšších odborných školách.
Požadavky na přijetí zahraničních studentů Přijetí zahraničních studentů je možné za předpokladu, že dokonale zvládají český jazyk, v němž je nutné vykonat státní maturitní zkoušku.

Detail školy

Organizátor studia Střední škola Spektrum Mladá Boleslav, s.r.o.
Adresa sídla školy Steckerova 189/1, 29306, Kosmonosy
Kontakt na společnost tel: 608537051
e-mail: info@skolaspektrum.cz
web: www.skolaspektrum.cz
(při kontaktování uveďte jako zdroj informací www.studium-skoly.cz)
Popis činnosti

Jsme moderní střední škola,která jako jediná dokáže připravit své studenty k maturitě formou e-learningu. Studijní materiály, texty, cvičení i testy jsou připraveny v prostředí „moodle“, konzultace jsou prováděny pomocí SKYPU nebo jiné on-line techniky. Účast ve škole je nutná pouze 2 x do roka při zkouškách. V roce 2010 jsme byli oceněni portálem www.maturita.cz za své webové stránky – jako nejlepší! Na nich najdete veškeré informace – jsou zde: www.skolaspektrum.cz

Zaujalo Vás toto studium?

 
 

Další studia na střední škole z podkategorie:

Ekonomie

1. Ekonomika cestovního ruchu
Fakulta managementu a ekonomiky, Univerzita Tomáše Bati ve…
denní, inženýrské
Zlín
0 Kč
2. MSc v oboru Ekonomika a management
BIBS – vysoká škola
dálkové, magisterské
Brno
23 900 Kč
3. Management
Vysoká škola regionálního rozvoje a Bankovní institut –…
dálkové, inženýrské
Praha
4. Business Administration
University of New York in Prague
denní, bakalářské
Praha 2
5. Provozně ekononomická fakulta - ekonomické, informatické studium a…
Mendelova univerzita v Brně
denní, bakalářské
Brno
© 2023 Všechna práva vyhrazena, 0.061s
design: widegrafik.